Pomozte nám zaplnit prázdná místa

Na těchto stránkách se potkávají především studenti psychologie, kteří se chystají na přijímačky nebo zkoušky a chtějí si doplnit své znalosti z ověřených zdrojů. A proto přichází sem, na místo, kde se k jednotlivým podoborům psychologie mohou dozvědět vše podstatné v souvislostech.

Práce je nad hlavu

Jak sami vidíte, je před námi ještě hodně práce. Cíl je jasný, chceme zaplnit prázdná místa, aby na našem webu bylo skutečně vše podstatné. A s tímto úkolem nám můžete pomoci právě Vy!


Možná se připravujete na zkoušky stejně jako ostatní a snažíte se najít ověřené informace z knih nebo internetu. Něco najdete u nás, další střípky někde jinde. Zkoušky zdárně zvládnete a jede se dál. Vaše výpisky skončí ukryty na disku notebooku a jednou se odeberou do křemíkového nebe, kam všechny počítače směřují… A nebo ne? Počkat, můžete je poslat nám a podělit se s ostatními studenty!

Jak na to? Jednoduše ;)

Váše výpisky ušetří mnoha studentům tu velkou práci, kterou jste už odvedli Vy. A to je skvělé! Abyste se o ně ale mohli podělit s ostatními, je potřeba zvážit, zda tím nepoškozujete práva někoho jiného, a to zejména ta autorská. To má jednoduché řešení. Dříve nebo později se při studiu setkáte s citačními normami, které je potřeba využívat např. při psaní diplomových prací. Myslíte to se studiem vážně? Seznamte se s těmito normami již nyní a vaše výpisky řádně ozdrojujte. V budoucnu se Vám tato dovednost určitě hodí.

Vaše úsilí rádi odměníme - 60Kč/NS

Je jasné, že když si vytváříte své podklady ke zkoušce, nepíšete si k nim zdroje. Je to krok navíc, který nám ale pomůže Vaši práci zveřejnit. Jako drobný „bonus“ za Vaše úsilí Vám proto rádi vyplatíme odměnu, rovnající se 60Kč za normostranu textu (počítáno bez odkazového aparátu). Je to částka spíše symbolická, která odráží cíl našich stránek. Tím je dobrovolné sdílení textů s tématy psychologie, které tak pomohou při studiu nejen Vám, ale i ostatním studentům.

Chcete se zapojit? Je to snadné.

Napište nám na sebe kontakt na info@studium-psychologie.cz a my se Vám ozveme zpět. Dostanete od nás zadání a soupis témat k rozpracování. Vy si z nich vyberete ta, která Vám nejvíce sedí a můžete se pustit do práce. Pro upřesnění zadání či jakékoliv dotazy si můžeme zavolat telefonicky nebo využít skype – podle Vašich možností a preference. Co Vy na to? Přidáte ruku k dílu?Těšíme se na Vás ;)

Michal Kadleček
správce webu
www.studium-psychologie.cz